تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب بهترین دوست انسان ها است و بزرگان و دانشمندان جملات زیادی در خصوص فواید مطالعه کتاب های مختلف گفته اند و اگر شما تمایل دارید با فواید خواندن کتاب آشنا شوید بهتر است انواع سخنان بزرگان درباره کتاب خواندن را مطالعه کنید. یکی از مفیدترین کارها در زمان اوقات فراغت خواندن کتاب است با مطالعه کتاب های مختلف می توانید تجربه ها و درس های بزرگی را بیاموزید و در زندگی خود این درس های ارزشمند را به کار بگیرید از این رو بزرگان و دانشمندان همواره به انسان ها تاکید می کنند در طول زندگی خود از خواندن کتاب های پرمحتوی و ارزشمند غافل نشوند.


دسته بندی سایت

برچسب های مهم

پیوند ها

آمار بازدید سایت

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

اصول مذاکره گیم آف ترونز که باید از تیریون لنیستر یاد بگیریم


 

اصول مذاکره گیم آف ترونز که باید از تیریون لنیستر یاد بگیریم

 

بی‌دلیل نیست که همه شخصیت تیریون لنیستر را دوست دارند؛ او فردی باهوش و زیرک است که توانایی متقاعد کردن دیگران را دارد و به‌خوبی افراد را می‌شناسد. اگر می‌خواهید بدانید که چطور تیریون لنیستر (Tyrion Lannister) در ملاقاتی ۴ دقیقه‌ای با دنریس (در قسمت هشتم فصل پنج بازی تاج و تخت) از ۴۰ تکنیک مذاکره استفاده می‌کند، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

ملاقات تیریون با دِنِریس

جورا مورمنت (Jorah Mormont) تیریون لنیستر را به‌عنوان هدیه به دنریس تارگرین (Daenerys Targaryen) می‌دهد و امیدوار است که با این کار، دنریس او را به‌خاطر خیانتی که به او کرده، ببخشد. دنریس نیز می‌خواهد تیریون را به‌خاطر آنچه لنیسترها با خانواده‌اش کرده‌اند، بکشد. ولی تیریون در گفت‌وگویی ۴ دقیقه‌ای دنریس را متقاعد می‌کند که او را به‌عنوان مشاور در کنار خود نگه دارد. تیریون در این گفت‌وگوی کوتاه از ۴۰ تکنیک مذاکره استفاده می‌کند.

 

۴۰ تکنیک مذاکره که باید از سریال گیم آف ترونز یاد بگیرید

۱. چه چیزی برای شما مهم است

تیریون می‌داند چه می‌خواهد؛ نخست، نجات جان خود و جورا و سپس رسیدن به جایگاه مشاور دنریس.

۲. چه چیزی برای طرف دیگر مهم است

او درمورد طرف مقابل تحقیق کرده است تا پیشینه، نیازها و علایق او را بهتر بشناسد. او تلاش می‌کند که نیازها و ترجیحات طرف مقابل را برآورده کند.

۳. باید چه چیزی را هدف قرار دهید

هدف تیریون رسیدن به بالاترین نتیجهٔ ممکن و توجیه‌پذیر است. در مذاکره نباید ملاحظه‌کار باشید و باید به‌دنبال بالاترین نتیجه‌ای باشید که می‌توانید به دست بیاورید.

۴. چه زمانی باید ساکت باشید

تیریون (برخلاف جورا که وقتی شروع به صحبت می‌کند، بلافاصله صحبت‌هایش توسط دنریس قطع می‌شود) منتظر می‌ماند. تیریون از مکث‌ها برای تأکید نیز استفاده می‌کند.

۵. به حرف‌های طرف مقابل گوش بدهید

او به‌دقت به استدلال‌های دنریس گوش می‌دهد و صحبت‌های او را قطع نمی‌کند.

۶. ضعف خود را به حداقل برسانید

دنریس می‌گوید: «اگر تو تیریون لنیستر هستی، چرا نباید تو را بکشم تا خانوادهٔ تو را به‌خاطر آنچه با خانوادهٔ من کرده‌اند، مجازات کنم؟» در این شرایط، لنیستر بودن، ضعف است. تیریون پاسخ می‌دهد: «… من بزرگ‌ترین قاتل لنیسترها در این دوران هستم.»

۷. نشان بدهید که چه کسی بیشتر اهمیت دارد (یا ارزش خود را یادآوری کنید)

دنریس می‌پرسد: «پس باید تو را به خدمتگزاری خود بپذیرم؟» تیریون عبارت او را تکرار می‌کند و می‌گوید: «خدمتگزاری شما؟ ما تازه با یکدیگر ملاقات کرده‌ایم. بسیار زود است که بفهمیم آیا شما سزاوار خدمت من هستید.»

۸. گفت‌وگو را به کجا ببرید

دنریس می‌گوید: «اگر می‌خواهی به گودال‌های مبارزه (fighting pits) برگردی، فقط بگو». ولی تیریون پاسخ می‌دهد: «وقتی مرد جوانی بودم، داستانی شنیدم.»

۹. چه اهداف مشترکی دارید

تیریون درمورد اهداف مشترک صحبت می‌کند: «او فکر می‌کرد که آن دختر می‌تواند آخرین و بهترین فرصت ما برای ساختن دنیایی بهتر باشد.»

۱۰. چرا طرف مقابل به کمک نیاز دارد

تیریون می‌گوید: «چون شما به‌تنهایی نمی‌توانید دنیای بهتری بسازید.»

۱۱. از توانایی‌های خود بهره‌برداری کنید

تیریون سپس به توانایی‌های خود اشاره می‌کند و می‌گوید: «شما هیچ‌کسی را در کنار خود ندارید که سرزمینی را که می‌خواهید بر آن حکومت کنید، بشناسد و از توانایی‌ها و ضعف‌های خاندان‌هایی آگاه باشد که به شما می‌پیوندند یا در مقابل شما می‌ایستند.»

۱۲. برای طرف مقابل خودشیرینی کنید

تیریون تحسین و احترام خود را نسبت به دنریس بیان می‌کند و می‌گوید: «آن دختری که نه ثروتی داشت، نه سرزمینی و نه ارتشی، به‌شکلی توانست هر سه را در مدت‌زمان بسیار کوتاهی به دست بیاورد… او فکر کرد که دنریس بهترین و آخرین شانس ما برای ساختن دنیای بهتری است.»

۱۳. موضوع مذاکره را تغییر بدهید

او زیرکانه موضوع مذاکره را از کشته شدن به مشاورِ دنریس شدن، به نفع خود تغییر می‌دهد.

۱۴. چه چیزی را پیشنهاد بدهید

او مقامی را برای خود پیشنهاد می‌دهد و از توانایی و تعهدش می‌گوید: «اگر در خدمت فرمانروای شایسته‌ای باشم، می‌توانم مشاورهٔ بهتری بدهم.»

۱۵. انتظار چه چیزی را داشته باشید

او بلافاصله انتظار خود را درمورد دنریس بیان می‌کند و می‌گوید: «… اگر واقعا چنین فرمانروایی باشید.»

۱۶. بر چه چیزی تمرکز کنید

دنریس درمورد لشکر و اژدهاهای خود صحبت می‌کند، ولی تیریون با آموزش چیزی که دنریس نمی‌دانست (یا جدی نمی‌گرفت)، رشتهٔ سخن را در دست می‌گیرد؛ تیریون به او می‌آموزد که «کشتن و سیاست، همواره به یک معنی نیستند».

۱۷. کسانی را که در مذاکره شرکت دارند، بشناسید

تیریون افرادی را که در مذاکره شرکت دارند، درک می‌کند. او پیشینه، انگیزه‌ها و گرایش‌های آنها و دلایل کارهایی را که در گذشته انجام داده‌اند، می‌داند (مانند کارهایی که جورا انجام داده است).

۱۸. چه زمانی یک قدم جلوتر بروید

او زمانی یک گام فراتر می‌رود که در موقعیت مناسب قرار گرفته است، یعنی وقتی دنریس از او می‌خواهد که درمورد جورا به او مشاوره بدهد.

۱۹. بدانید که مشکل طرف مقابل چیست

دنریس می‌گوید: «من سوگند خوردم که اگر جورا برگردد او را بکشم… چرا مردم باید به ملکه‌ای اعتماد کنند که نمی‌تواند به وعده‌هایش عمل کند؟»

۲۰. چگونه گفت‌وگو را به مسیر دیگری هدایت کنید

تیریون پس از مکث و فکر کردن، مسیر گفت‌وگو را تغییر می‌دهد و می‌گوید: «جورا دیگر آن مرد سابق نیست. به یاد ندارم که تابه‌حال مرد عاقلی را دیده باشم که به‌اندازه‌ای که او به خدمت به شما متعهد است، خود را وقف چیزی کرده باشد.» تیریون به‌سادگی دنریس را متقاعد می‌کند که تصورات قبلی‌اش دیگر درست نیستند.

۲۱. چگونه با تغییرات، سازگاری پیدا کنید

مکالمه به‌طور پیوسته تغییر می‌کند، از کشتن تیریون به حکومت بر وستروس (Westeros) و سپس کشتن یا مجازات جورا. تیریون نیز بلافاصله خود را با این تغییرات وفق می‌دهد و به‌شکل مناسبی به آنها واکنش نشان می‌دهد.

۲۲. چه زمانی باید موافقت خود را نشان دهید

تیریون دیدگاه دنریس را درک می‌کند و درست قبل از اینکه شروع به دفاع از جورا بکند، حرف دنریس را (که جورا به او خیانت کرده است) تأیید می‌کند. او می‌گوید: «می‌دانم. به هر حال او به شما خیانت کرده است.»

۲۳. چه زمانی موقعیت فیزیکی خود را تغییر دهید (یا چطور از زبان بدن استفاده کنید)

تیریون ۲ بار موقعیت فیزیکی خود را تغییر می‌دهد و به دنریس نزدیک‌تر می‌شود. یک بار وقتی دنریس از او می‌خواهد که به او مشاوره بدهد و بار دوم پس از پذیرفتن اینکه جورا به دنریس خیانت کرده است.

۲۴. چه بگویید

تیریون از حقایق استفاده می‌کند. برای نمونه او می‌گوید: «شما هیچ کسی را در کنار خود ندارید که سرزمینی را که می‌خواهید بر آن حکومت کنید، بشناسد.»، «جورا شما را می‌پرستد» یا «او مطمئن نبود که شما به‌اندازه‌ای خردمند باشید که او را ببخشید.»

۲۵. چگونه بگویید

او برای نجات زندگی‌اش التماس نمی‌کند، بلکه از دلیل و منطق و استدلال‌های متقاعدکننده استفاده می‌کند.

۲۶. چه زمانی از جزئیات استفاده کنید

تیریون هر زمان که برای هدایت گفت‌وگو لازم باشد، از جزئیات (مانند جزئیاتی درمورد گذشتهٔ دنریس یا درمورد جورا) استفاده می‌کند.

۲۷. برای تشخیص و فهم بهتر شرایط سؤال کنید

تیریون که خیانت جورا را پذیرفته است، سؤالاتی می‌کند تا شرایط را بهتر درک کند. او می‌پرسد: «آیا جورا فرصتی برای اعتراف به خیانتش داشت؟»

۲۸. چگونه به مشکلات افرادی بپردازید که در مذاکره شرکت دارند

تیریون با پرسیدن سؤالی دیگر (آیا جورا اعتراف کرد؟) و سپس تجزیه‌و‌تحلیل کردن کل شرایط (چرا جورا برای گفتن حقیقت به دنریس اعتماد نکرد) به نشان دادن مهارت‌هایش در حل مشکلات ادامه می‌دهد.

۲۹. چگونه گذشته را به آینده پیوند بدهید

تیریون در هر ۳ مورد (جورا، خود تیریون و وستروس) مثال‌هایی از گذشته می‌آورد، ولی آنها را به آینده ارتباط می‌دهد. برای نمونه او می‌گوید: «وقتی دست راست پادشاه بودم و به او خدمت می‌کردم، درمورد دومی (سیاست) عملکرد بسیار خوبی داشتم … اگر در خدمت فرمانروای شایسته‌ای باشم، می‌توانم مشاورهٔ بهتری بدهم.»

۳۰. با مسائل کوچک شروع کنید

او با حل کردن مسئله‌ای کوچک (مسئلهٔ جورا) شروع می‌کند.

۳۱. چه چیزی منصفانه است

خارج کردن جورا از شهر منصفانه است و همه با آن موافق هستند.

۳۲. پیشنهاد متقابل (counter-proposal) بدهید

تیریون می‌گوید: «اگر می‌خواهید در وستروس فرمانروایی کنید، به پیروان وفادار زیادی نیاز دارید. بسیار زیاد. ولی در آن زمان نباید جورا در کنارتان باشد.»

۳۳. از تکنیک لنگراندازی (anchoring) استفاده کنید

تیریون از ایدهٔ نبودن جورا در کنار دنریس به‌عنوان لنگر استفاده می‌کند. سپس دنریس تصمیم می‌گیرد که به‌جای کشتن جورا او را از شهر بیرون کند.

۳۴. از چهارچوب‌بندی موضوع (framing) استفاده کنید

تیریون «نکشتن جورا» را به‌عنوان راهی برای جلوگیری از زیان و به دست آوردن پیروان بیشتر در آینده بیان می‌کند (که البته لزوما هم درست نیست). او می‌گوید: «فرمانروایی که جان‌نثارانش را می‌کشد، فرمانروایی نیست که سرسپردگی و وفاداری مردم را نسبت به خود برانگیزد.»

۳۵. حد میانه را بگیرید

تیریون واقع‌گراست. بنابراین در پیشنهاد خود حد وسط را در نظر می‌گیرد و از دنریس نمی‌خواهد که کاملا جورا را ببخشد.

۳۶. احترام طرف مقابل را حفظ کنید

او با طرف مقابل با احترام رفتار می‌کند.

۳۷. آرامش خود را حفظ کنید

تیریون احساسات خود را کنترل می‌کند، حتی وقتی که در خطر مرگ قرار دارد.

۳۸. خود را بی‌میل نشان دهید

تیریون خود را هیجان‌زده نشان نمی‌دهد.

۳۹. نتیجهٔ مذاکره به نام چه کسی است

تیریون اهمیتی نمی‌دهد که نتیجهٔ مذاکره به نمی‌دهد. ممکن است که دنریس حس کند که توافق یا تصمیم نهایی ایدهٔ او بوده است.ام چه کسی تمام می‌شود. به هر حال دنریس کسی است که فرمان 

۴۰. چه کسی باید برنده شود

تیریون برای نتیجهٔ برد- برد مذاکره می‌کند. او با صداقت خود، طرف مقابل را خلع سلاح می‌کند، مثبت باقی می‌ماند و با او مبارزه نمی‌کند. او با دادن آنچه دنریس می‌خواهد، چیزی که خود می‌خواهد را به دست می‌آورد. او با استفاده از عباراتی مانند «فرمانراویی در وستروس» یا «آخرین و بهترین فرصت ما برای ساختن دنیایی بهتر»، بذر امید را در دل دنریس می‌کارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 309

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما بسته ویژه ماه شعبان 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما بسته ویژه ماه شعبان 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما   همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟   همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟   همیشه ... ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟ همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟ همیشه دوست داشتی ... ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته  سوم بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته سوم بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما   همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟   همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟   همیشه ... ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما بسته ویژه بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما بسته ویژه بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما   همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟   همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟   همیشه ... ...

عدالت از دیدگاه نهج البلاغه

عدالت از دیدگاه نهج البلاغه

حجم فایل : 115.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 33 عدالت از دیدگاه نهج البلاغه بسم الله الرحمن الرحیم فهرست: تعریف عدلچگونگی واداشتن نفس به عدالتویژگی های عدالتعوامل نیل به ستمگریاقسام ظلم و ستمنشانه های ستمکارانعواقب ظلم و ستماثرات عدالتاهمیت عدالتتوصیه هایی ... ...

ست گلچین گلد 6 برای ارگ اندروید و ویندوز

ست گلچین گلد 6 برای ارگ اندروید و ویندوز

ست جدید گلد گلچین ۶ برای سیستم عامل اندروید و ویندوز منتشر شد  (برای ارگ ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۴ و موزیک استدیو) ست داری 250 عدد ریتم و تعداد +500 تا ساز است  بیشترین مقدار ریتم و ساز اونم با کیفیت ک میتونید از یه ست داشته باشید خوبی ست اینه ک تعداد ریتم و. ساز ها زیاده و شما ... ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته  اول بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته اول بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما   همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟   همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟   همیشه ... ...

نرم افزار Visualizer 3d

نرم افزار Visualizer 3d

    نرم افزار اورجینال Visualizer 3D فعال و بدون نیاز به کرک به همراه کتاب راهنمای فارسی ویژوالایزر نرم افزاری سه بعدی برای تعیین مکان هدف و اندازه گیری تقریبی هدف است. این نرم افزار ابزاری مناسب برای آنالیز دیتاهای بدست آمده از دستگاههای اسکنر تصویری میباشد . در ... ...

دریافت فایل : نرم افزار Visualizer 3d
دانلود جزوه پدیده های بیوالکتریکی دانشگاه سهند استاد قادریان

دانلود جزوه پدیده های بیوالکتریکی دانشگاه سهند استاد قادریان

جزوه عالی و تابپ شده پدیده های بیوالکتریکی آماده برای دانلود است. دانشگاه: صنعتی سهند تبریز استاد: دکتر قادریان فرمت: PDF پی دی اف - قابل اجرا و استفاده در هر نوع سیستم و دستگاه (لپ تاپ، موبایل و ...) کیفیت: عالی دانلود نمونه ... ...

طرح جابر هوا

طرح جابر هوا

طرح جابر هوا طرح جابر هوا مناسب برای پایه اول دبستان به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد. این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم طرح جابر کلاس اول ... ...

دریافت فایل : طرح جابر هوا
پاورپوینت جان و جانشین پیامبر درس 8 دین و زندگی یازدهم علوم انسانی

پاورپوینت جان و جانشین پیامبر درس 8 دین و زندگی یازدهم علوم انسانی

عنوان: دانلود پاورپوینت جان و جانشین پیامبر درس 8 دین و زندگی پایه یازدهم علوم انسانی فرمت: پاورپوینت pptتعداد اسلاید: 25     پاورپوینت قابل ویرایش با محیط حرفه ای منطبق با آخرین تغییرات مطالب و رئوس کتاب درسی بکارگریی افکت ها، اشکال و تصاویر متحرک بسیار زیبابا ... ...

مقایسه تست التراسونیک و تست رادیوگرافی

مقایسه تست التراسونیک و تست رادیوگرافی

دانشکده مهندسی مکانیک و مواد-گروه مهندسی مواد و متالورژی مقایسه تست التراسونیک و تست رادیوگرافی استاد:دکتر دانشجویان: تاریخ:بهار1400         چکیده: تست­های غیرمخرب از مهم­ترین فرآیندها در حین ساخت،راه­اندازی،بهره­برداری و تعمیرات صنایع بزرگ مخصوصا صنایع نفت و گاز ... ...

کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن

کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن

حجم فایل : 7.3 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 135 کنترل کیفی دستگاههای سی تی اسکن مقدمه آزمون های کنترل کیفی آزمون هاي كنترل كيفي آزمون های بحرانيآزمون های پذيرشآزمون هاي دوره ایآزمون هاي ويژه تعمير و نگهداري آزمون هاي بحراني آزمون هائی هستند که بمنظور ... ...

دانلود بسته جامع استخدامی آموزگاری ابتدایی 2300 تست با پاسخنامه

دانلود بسته جامع استخدامی آموزگاری ابتدایی 2300 تست با پاسخنامه

بسته جامع استخدامی آموزگاری ابتدایی 2300 تست با پاسخنامه حیطه عمومی بخش اول: تاریخ و فرهنگ و تمدن دفتر اول: خدمات متقابل اسلام و ایران 151 تست با پاسخنامه دفتر دوم: مروری بر دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی 104 تست با پاسخنامه بخش دوم: تعلیم و تربیت اسلامی دفتر اول: ... ...

پاسخنامه سوالات عالم بازگشت (انسان تا ابدیت - بخش دوم)

پاسخنامه سوالات عالم بازگشت (انسان تا ابدیت - بخش دوم)

پدری فوت می کند و دارایی بسیار با ارزشی را از خود به جا می گذارد. این دارایی حاصل مجاهدت های آن پدر و فرزندانش می باشد. اگر در چنین زمانی، وصیت نامه ای نباشد، امکان از دست رفتن ثمره ی تلاش های پیشین همواره هست و اگر این اتفاق بیفتد، همه آن مجاهدت ها، عقیم می ماند. در چنین ... ...

آموزش حرفه ای مدنی 8 با دکتر دلاور برادران بصورت صوتی و برای اولین بار

آموزش حرفه ای مدنی 8 با دکتر دلاور برادران بصورت صوتی و برای اولین بار

در این محصول پیش رو برایتان از کلاس درس مدنی 8 دکتر دلاور برادران وویس تهیه کرده ایم که به بالاترین کیفیت صدا و بصورت کاملاً شیوا و رسا و کاربردی شروع به آموزش مدنی 8 برایتان خواهد کرد ... ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته  چهارم بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته چهارم بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما   همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟   همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟   همیشه ... ...

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته  دوم بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما هفته دوم بهمن ماه 1402

دانلود فایل‌های بسته آماده‌چاپ و نصب تابلو اعلانات مسجدنما   همیشه دنبال این بودی یه جایی باشه تا راحت بتونی محتوای مطمئن با طراحی خوب را پیدا کنی؟   همیشه دنبال این بودی یکی کارهای محتوایی را ناظر به مسائل روز انجام بده و دغدغه تأمین محتوا را نداشته باشی؟   همیشه ... ...

پاورپوینت درس نهم قرآن نهم سوره تغابن و ملک و هیهات منا الذله

پاورپوینت درس نهم قرآن نهم سوره تغابن و ملک و هیهات منا الذله

  عنوان پاورپوینت: پاورپوینت سوره تغابن و ملک و هیهات منا الذله درس 9 قرآن پایه نهمفرمت: پاورپوینت قابل ویرایش   تعداد اسلاید: 28     پوشش کامل درس (جلسه اول و دوم) به همراه صوت آیات   پاورپوینت قابل ویرایش با محیط حرفه ای   منطبق با آخرین ... ...

مسایل رفتاری درشغل نگهبانی

مسایل رفتاری درشغل نگهبانی

حجم فایل : 1.9 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 31 درس سمينار در مسايل رفتاريموضوع :مسایل رفتاری درشغل نگهبانی امام علی(ع) نعمتان مجهولتان اﻟﺻﺣﺔ و ألأماندو نعمت ناشناخته است ، سلامتی و امنیت عناوین سمینار تعریفانواع نگهبان وظایف نگهبان ضرورت شغل نگهبانیشیوه ... ...

دانلود مجموعه جامع استخدامی آموزگارابتدایی آزمونهای تخصصی/عمومی+ پاسخ تشریحی

دانلود مجموعه جامع استخدامی آموزگارابتدایی آزمونهای تخصصی/عمومی+ پاسخ تشریحی

مجموعه جامع استخدامی آموزگارابتدایی آزمونهای تخصصی/عمومی+ پاسخ تشریحی   شامل 1500 تست دروس عمومی و تخصصی اصول و فلسفه تعلیم و تربیت روش ها و فنون تدریس روانشناسی تربیتی روانشناسی رشد سنجش و اندازه گیری در تعلیم و تربیت دروس ... ...

طرح معرق رزم‌ ناو جنگی

طرح معرق رزم‌ ناو جنگی

طرح معرق رزم‌ ناو جنگی دارای راهنمای اسمبل قطعات ابتدا نقشه ها را چاپ کرده و سپس به روی تخته انتقال داده و برش زده و با توجه به شماره گذاری قطعات و همچنین شکل کامل شده آن ، آنها را به هم وصل کنید. در دو فرمت : jpg و PDF شامل دو عدد پی دی اف به همراه آموزشی تعداد صفحه ... ...

دانلود بک گراند عکاسی پرتره -کد 9005

دانلود بک گراند عکاسی پرتره -کد 9005

مشخصات فایل نام فایل:45 بک گراند عکاسی پرتره پسوند فایل اصلی:JPG تعداد فایل:45 ابعاد: 3000*3000-5184*3456 PIX کیفیت:300 DPI پسوند فایل فشرده:ZIP فایل اصلی (Original) حجم فایل فشرده:387 MB نکته:تمام فایل های موجود در سایت در قالب فایل zip برای دانلود قرار داده شده ... ...

نمونه سوالات فن ورز شبکه هوایی فنی حرفه ای + جزوه آموزشی فن ورز + جزوه اصول مانور در شبکه

نمونه سوالات فن ورز شبکه هوایی فنی حرفه ای + جزوه آموزشی فن ورز + جزوه اصول مانور در شبکه

نمونه سوالات فن ورز شبکه هوایی تعداد 90 سوال تستی با جواب سه جزوه نایاب و ارزشمند در یک پکیج این مجموعه مناسب برای هنرجویان هنرستان های فنی و کاردانش و همچنین هنرجویان سازمان  فنی و حرفه ای و سایر آموزشگاه ها جهت آمادگی آزمون می باشد   نمونه سوالات فن ورز شبکه هوایی ... ...

دانلود جزوه برنامه نویسی پیشرفته خسروی دانشگاه تهران

جزوه برنامه نویسی پیشرفته آماده برای دانلود مشخصات دانشگاه: تهران استاد: دکتر خسروی و دکتر صادقی حاوی سه فایل میان ترم 1، 2 و پایان ترم تعداد صفحات: میان ترم 1: 17 میان ترم 2: 29 پایانی: 27 فرمت: PDF کیفیت: عالی نوع جزوه (تایپی یا دست نویس): دست نویس و تایپی  ...

مکانیک شکست در طراحی سازه‌ها (مشتمل بر سازه‌های فلزی و مواد مرکب) فرهاد جاوید راد

مکانیک شکست در طراحی سازه‌ها (مشتمل بر سازه‌های فلزی و مواد مرکب) فرهاد جاوید راد

کتاب مکانیک شکست در طراحی سازهها (مشتمل بر سازههای فلزی و مواد مرکب) تألیف : دکتر فرهاد جاویدراد  با بیش از 500 صفحه تقدیم شما می گردد. درضمن هنگام خرید ایمیل خود را بطور صحیح وارد نمایید.   ... ...

دانلود مواد جامع حیطه تخصصی استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش

دانلود مواد جامع حیطه تخصصی استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش

مواد جامع حیطه تخصصی استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش   مفاهیم پایه متون و روش‌های یاددهی فارسی دوره ابتدایی راهنمای معلم فارسی (پایه اول) راهنمای معلم فارسی پایه ششم کتاب معلم فارسی چهارم دبستان   مفاهیم پایه متون و روش‌های یاددهی ریاضی دوره ابتدایی کتاب معلم ... ...

دانلود پاورپوینت مديريت و تشكيلات كارگاهي

دانلود پاورپوینت مديريت و تشكيلات كارگاهي

  قسمتی از متن............... •تاريخچه تكوين بارچارت به دوران جنگ جهاني اول ميرسد ؛ جائيكه يك آمريكايي به نام هنري گانت براي نخستين بار بارچارت را براي برنامه‌ريزي و كنترل پروژه‌هاي موسسه كشتي‌سازي‌اش بكار برد . به پاسداشت اين اقدام نام گانت قبل از عنوان بارچارت تداعي ... ...

نشریه دهه فجر

نشریه دهه فجر

بسم الله الرحمن الرحیم نشریه جشن انقلاب تقدیم به فعالان فرهنگی نشریه دهه فجر بصورت لایه باز در 8 صفحه با مطالب جذاب و آموزنده و همچنین با طراحی فوق العاده دلنشین می تواند لحظات جذابی را برای خواننده ایجاد نماید.با توجه به لایه باز بودن می توانید متن و عکس را حذف و مطالب ... ...

دریافت فایل : نشریه دهه فجر
پاورپوینت درس 9 پیام های آسمان پایه نهم: انقلاب اسلامی ایران

پاورپوینت درس 9 پیام های آسمان پایه نهم: انقلاب اسلامی ایران

نوع فایل: power point فرمت فایل: pptx قابل ویرایش تعداد اسلایدها:‌ 12 اسلاید   قسمتی از متن پاورپوینت: اسلاید نمایشی پیام نهم درس نهمانقلاب اسلامی ایران ده ها هزار مستشار خارجیکارهای فنی ونظامی ایران را در دست داشتند. وضعیت بهداشت اسفناک وده ها هزار پزشک هندی ... ...

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا


مطالب تصادفی

  • میشل اوباما شدن
  • پیشگویی های شاه نعمت الله ولی
  • کرونا فریب قرن
  • خلاصه اثر مرکب
  • زندگی در پیش رو

www.ketabman.4kia.ir

مساله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم میشه ، مساله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم میشه!